CERE Regata

Dokumenty závodu     Výsledky     Fotogalerie     Registrace     Startovní listina

 

Vypsání závodu

Notice of Race 

 

CERE Regata

 

Lodní třídy: Fireball (7P), RS Feva (7P), RS 500 (7P), Optimist (7P), Laser 4.7 (7P)

in the Fireball, RS Feva, RS 500, Optimist, Laser 4.7 Class 

 

 

 

 

Pořadatel:   

Organizer: 

  

Yacht Club CERE (www.cere.cz) ve spolupráci s Czech Sailing Centre Nechranice (www.cscn.cz) 

  

Ředitel závodu:   

Regatta director: 

  

Václav Brabec  

Lokalita: 

Location:   

Czech Sailing Centre Nechranice 

Vikletice 48 

Chbany, 438 01 

Termín:   

Dates of racing:  

  

09. 06. – 10. 06. 2018 

  

Časový plán závodu: 

Schedule:  

  

První závodní den / First racing day: 

8.00 – 9.30: registrace / registration 

10.00: zahajovací ceremoniál opening cer. 

12.00 – 18.00: rozjížďky races 

19.00: večeře pro závodníky dinner 

  

  

Druhý závodní den / second racing day 

8.00 – 9.00: snídaně pro závodníky breakfast 

10.00 – 15.00: rozjížďky races 

16:00: vyhlášení výsledků closing ceremony 

  

Startovné: 

Entry fee:  

Fireball, RS Feva, RS500: 

1.000,- Kč při registraci a platbě online (při registraci a platbě v první den závodu je startovné navýšeno o 30%) 

Fireball, RS Feva, RS500: 

1000,- CZK when registered and paid online (any other way of registration leads to 30% increase of the entry fee) 

  

OptimistLaser 4.7: 

600,- Kč při registraci a platbě online (při registraci a platbě v první den závodu je startovné navýšeno o 30%) 

Optimist, Laser 4.7: 

600,- CZK when registered and paid online (any other way of registration leads to 30% increase of the entry fee) 

  

  

Online registrace otevřena: 

Online registration opened: 

  

1.1.2018 – 6.6.2018 přes Registrační portál YC CERE  

  

Startovné zahrnuje: 

Entry fee includes: 

  

Kempovné, 1x večeře, 1x snídaně 

Camping fee, 1x dinner1breakfast 

Závodní plocha: 

Race area: 

Rozdělení na okruhy je následující:  

Two separate racing courses will be set: 

ALFA – Optimist, Laser 4.7 

BRAVO – Fireball, RS Feva, RS500 

  

Plachetní směrnice: 

Sailing Instructions: 

Dodatek S ZPJ bude uplatněn. Doplňující plachetní směrnice budou k dispozici při registraci. 

RRS Appendix S will applySupplementary sailing instructions will be available during the registration. 

  

Doprovodné čluny: 

Support (coachboats: 

Doprovodné čluny musí mít platné povolení od Krajského úřadu v Ústí n. Labem pro plavbu na Nechranicích. Doprovodné čluny musí registrovat u pořadatele. 

Coach boats must have a persmission by the Municipality of Ústí n. Labem. Each coach boat must be registered by the race committe. 

  

  

Prohlášení: 

Disclaimer of liability: 

  

Závodníci se účastní závodu zcela na svoji vlastní odpovědnost. Pořadatel, Závodní komise, Jury nebo jiné strany a osoby, které se podílí na organizaci závodu, nepřijmou odpovědnost za materiální škody nebo zranění a smrt ve spojení ať přímém nebo nepřímém se závodem. 

Competitors participate in the regatta entirely at their own risk. See RRS 4, Decision to Race. OA, the Race Committee, Jury and any other parties and/or persons involved in the organization of the races and persons who are being used by these partieswill not accept liability for material damage or personal injury or death sustained, direct or indirect, in conjunction with or prior to, duringor after the regatta. 

  

Pojištění: 

Insurance: 

Každý účastník, včetně doprovodných lodí, musí mít pojištění odpovědnosti třetí straně s minimální výší plnění 9.000.000,-. Kč. 

Each participating boatincluding support boatsshall be insured with a valid third-party Liability Insurance with a minimum cover of 9.000.000 CZK  per event or the equivalent. 

  

Kontakt: 

Contact: 

Václav Brabec 

+420 603 570 367 

Vasek@rsfeva.cz 

 

 

 

 

Startovní listina

  Fireball      RS Feva      RS 500      Laser 4.7      Optimist
                   
1. D. Novák   S. Večeřová    S. Večeřová    V. Paigerová   S. Večeřová I
2. V. Lambl   L. Košatová   L. Mottl   M. Bauerová   S. Večeřová II
3. L. Mrzílková    L. Košata   E. Matoušková       E. Flosmanová
4. J. Kořanová   O. Najvárek   S. Lukačovič      
5. Z. Kacálek
  I. Brhelová   K. Kazyey       R. Procházka
6. R. Procházka   Š. Krása   D. Szmaragowski       O. Motlík
7. J. Gemperle   V. Benovičová   M. Buřil       M. Pokorný
8. M. Jindřichová   LS Brno I   R. Nalevajko
      A. Novák 
9. R. Juha   LS Brno II   I. Iljuchin       O. Klíma 
10. M. Kubový   AYCK I   K. Houšková       V. Novák
11. J. Jedlička   B. Borkovec   J. Nejezchleba       B. Hartig 
12. D. Skála   M. Viščorová I   J. Dvořák
      J. Dymák 
13. P. Kořan   M. Viščorová II           J. Dymák
14. J. Čechura
  A. Pešková           SK Štětí I 
15. M. Šnajdr
  J. Michalčín           SK Štětí II
16. J. Verner
  A. Hájek           SK Štětí III
17. J. Parůžek   Š. Justová           SK Štětí IV
18. R. Klusáčková   R. Bartoš           SK Štětí V
19. K. Šedivák
  M. Křenek           SK Štětí VI
20.     J. Koláčková           SK Štětí VII
21.     D. Szmaragowski           B. Valenová
21.     P. Pelnář
          AYCK I
22.     M. Holá
          AYCK II
23.     P. Tupý
          AYCK III
24.     J. Stiburek
          J. Janota 
25.     R. Juha
          A. Povolný
26.     V. Cibulka
          N. Paigerová
27.                 Š. Jurečka
28.                 R. Pačanda
29.                 R. Rezek
30.                 J. Kraus I
31.                 J. Kraus II
32.                 F. Burda
33.                 J. Čeřovský
34.                 V. Hanka
35.                 V. Hanka 
36.                 J. Klíma
37.                 O. Šindelka
38.                 J. Martan I
39.                 J. Martan II
40.                 T. Konopík
41.
                M. Klíma
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vypsání závodu 

Notice of Race 

  

CERE Regata 

  

Lodní třídy: Fireball (7P), RS Feva (7P), RS 500 (7P), Optimist (7P), Laser 4.7 (7P) 

in the Fireball, RS Feva, RS 500, Optimist, Laser 4.7 Class 

  

  

  

   

Pořadatel:   

Organizer: 

  

Yacht Club CERE (www.cere.cz) ve spolupráci s Czech Sailing Centre Nechranice (www.cscn.cz) 

  

Hlavní rozhodčí:   

Race Officer: 

  

Václav Brabec  


Partneři klubu

                                                               
     

   

 
   

 
                                     
     
   

 

         
                   
                   

Patroni klubu

       
 
       
   
 
   
             
             
             

Yacht Club CERE

 

Podolské Nábřeží - přístav 1

147 00, Praha 4

Česká Republika

 

IČO: 70104565

                      

www.cere.cz

www.facebook.com/yccere

 

info@cere.cz

+420 605 815 688