29er - Soustředění Slovinsko
[4. 3. 2015 11:27:22]
29er - Soustředění Slovinsko

Ve slovinské Portoroži v klubu Pirat, proběhlo týdenní soustředění lodní třídy 29er Sportovního centra mládeže. První akce na úvod sezóny se zúčastnily tři posádky (jedna pro nemoc odřekla).

Úvod byl velmi větrný a tak nebyla nouze o četná převržení. Postupně se ale podmínky změnily a posádky tak mohli vyzkoušet střední i slabý vítr.

Velmi dobře si vedl tým Václav Brabec a Ota Dvořák, kteří zapracovali zejména na technice manévrů. Rozjezdil se také Šimon Mareček a Jan Svoboda. Tato posádka ale nakonec odjela ještě před posledním dnem. Bylo to z důvodů onemocnění kormidelníka, který si přivezl nachlazení již na soustředění. Poslední posádkou byla Sára Tkadlecová, která po přechodu z Cadeta zažila velkou skifovou premiéru, a Blanka Maršálková, která přešla z postu kormidelnice na kosatku. Tato posádka projevila velkou bojovnost a neodradilo ji ani 48 převržení. Zaznamenala velký výkonnostní vzestup a dobrou rychlost zejména ve středním větru.

Všem účastníkům patří pochvala za dobré nasazení. Těším se na další společné soustředění na Lago di Garda, které bude zakončeno mezinárodním závodem.

 

David Křížek - trenér SCM 29er

« ZPĚT

Partneři klubu

                                                               
     

   

 
   

 
                                     
     
   

 

         
                   
                   

Patroni klubu

       
 
       
   
 
   
             
             
             

Yacht Club CERE

 

Podolské Nábřeží - přístav 1

147 00, Praha 4

Česká Republika

 

IČO: 70104565

                      

www.cere.cz

www.facebook.com/yccere

 

info@cere.cz

+420 605 815 688