Medailonky

Tomáš Vika
Tomáš Vika

Lodní třída: Finn

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo MČR Finn 2014

1. místo MČR Onedesign 2012

1. místo ME Sportsboat 2008

Zosia Burska
Zosia Burska

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MČR Optimist 2015

4. místo MČR TMR Q 2015

2. dívka v celkovém ALT 2015

Johana Rozlivková
Johana Rozlivková

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. juniorka v ALT Radial 2015

3. dívka MČR L4,7 2015

1. dívka v ALT L4,7 2015

Václav Brabec
Václav Brabec

Lodní třída: RS Feva, 29er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MS RS Feva 2014

1. místo MČR RS Feva 2013

3. místo MČR 29er 2014

Nikola Guryča
Nikola Guryča

Lodní třída: Kajutové, TMR

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MS SYWOC 2009

1. místo MČR Matchrace 2012

3. místo MČR Matchrace 2013

Martin Krsička
Martin Krsička

Lodní třída: Optimist, Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

4. místo MČR Teamrace 2014

8. místo Švestková regata 2014

19. místo MČR Laser 4.7 2014

Bára Pavlíková
Bára Pavlíková

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MČR Teamrace 2013

13. místo MČR Optimist 2014

5. místo O Pohár starosty 2014

Jáchym Valeš
Jáchym Valeš

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

10. místo Lipno regata 2014

14. místo MČR Laser 4.7 2014

10. místo Švestková regata  2014

Aneta Páleníčková
Aneta Páleníčková

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Stralsunder Woche 2014

3. místo MČR Teamrace 2013

13. místo Pohár Na Jachtu 2014

Ota Dvořák
Ota Dvořák

Lodní třída: 29er, Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MČR 29er 2014

2. místo O Krále Šumavy 2014

2. místo Velká cena YC Dyje 2013

Antonín Kašpar
Antonín Kašpar

Lodní třída: Laser, Melges 24

 

Nejlepší dosažené výsledky:

4. místo - M Brazílie 2008

1. místo - Rolex Week 2009

4. místo - MČR Team race 2011

Tadeusz Burski
Tadeusz Burski

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo - Kiss My RS I 2013

5. místo - Bohemia Regata 2013

4. místo - Lipno Marathon 2013

Kačka Švíková
Kačka Švíková

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MČR Optimist 2014

3. místo Pohár Na jachtu 2014

1. místo Pohár YC Štětí 2014

Bára Švíková
Bára Švíková

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

48. místo MČR Optimist 2014

39. místo Halloween Cup 2014

38. místo Optimistický Mácháč 2014

Adam Záruba
Adam Záruba

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Primářský štít 2015

2. místo Pražský točák III. 2016

5. místo Cena CERE 2016

Markéta Bauerová
Markéta Bauerová

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo Memoriál J. Šenkýře 2015

2. místo O cenu Plz. teplárenské 2015

 

Michal Krsička
Michal Krsička

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Májový pohár 2015

5. místo MČR TMR Q 2015

4. místo Závod mladých nadějí 2016

 

František Bauer
František Bauer

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo MS SYWOC 2009

1. místo MČR Kajutovky 1999

1. místo MČR Kajutovky 1998

Lukáš Krsička
Lukáš Krsička

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo MČR TMR Q 2015

3. místo Závod mladých nadějí 2016

3. místo Cena Šumavy II. 2016

Vojtěch Šindelář
Vojtěch Šindelář

Lodní třída: 29er, RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo - O krále Šumavy 2015

3. místo - Vítr z vinohradů 2015

3. místo  - Lipenský kotrmelec 2015

Matěj Vítovec
Matěj Vítovec

Lodní třída: 29er, Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo - MČR Lipno regata 2014

1. místo - Lipenský kotrmelec 2015

4. místo - MČR - Vítr a slunce 2016

Smolařová Barbora
Smolařová Barbora

Lodní třída: Laser Radial, 29er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo - Velká cena YC Lipna 2014

3. místo - Skif mánia 2014

5. místo - Cena Šumavy 2015

Filip Krautwurst
Filip Krautwurst

Lodní třída: Optimist


Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo - MČR-TMR 420

Magda Topiarzová
Magda Topiarzová

Lodní třída: Fireball

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Modrá stuha Jesenice 2013

3. místo MČR-CERE Matchrace 2013

2. místo CERE Matchrace I. 2014

Dan Vítovec
Dan Vítovec

Lodní třída:  RS Vareo, RS Open

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Grand Prix RS700 2014

2. místo Plážový RS povaleč 2015

4. místo Věstonická Venuše RS 2015

Marek Cákoci
Marek Cákoci

Lodní třída:  420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Offshore Cup ČANY 2014

3. místo Modrá vlajka Seče 2015

1. místo Přažský točák III. 2016

Alex Rosík
Alex Rosík

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo Poslední vítr 2015

7. místo O cenu Plz. Teplárenské 2015

Matěj Seykora
Matěj Seykora

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

4. místo Jarní RS svezení 2014

5. místo Pražský točák 2015

13. místo Pavlovská regata 2015

Pavel Aleš
Pavel Aleš

Lodní třída:  420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Pražský točák IX. 2015

1. místo Pražský točák XII. 2015

1. místo Pražský točák IV. 2016

Lukáš Cejnar
Lukáš Cejnar

Lodní třída: 29er, 49er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Velká cena YC Dyje 2012

2. místo Intervela 2013

4. místo easter Regatta 2013

Matyáš Cejnar
Matyáš Cejnar

Lodní třída: 29er, 49er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Pálavská regata 2012

2. místo Intervela 2013

4. místo easter Regatta 2013

Matěj Špaček
Matěj Špaček

Lodní třída: Fireball

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Pražský točák VII. 2015

2. místo SPP CZ + GP RS Vareo 2015

1. místo Pražský točák VI. 2016

David Novák
David Novák

Lodní třída:  420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Lipno maraton 2015

1. místo Pražský točák II. 2015

1. místo Pražský točák V. 2015

Jiří Beneš
Jiří Beneš

Lodní třída: Fireball

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Pražský točák VII. 2015

4. místo SPP CZ + GP RS Vareo 2015

1. místo Pražský točák VI. 2016

Viktor Brejcha
Viktor Brejcha

Lodní třída: Kajutové

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo Královská regata 2015

Rudolf Dvořák
Rudolf Dvořák

Lodní třída: Bic

 

Nejlepší dosažené výsledky:

11. místo Mem. Dr. Štěpána 2012

11. místo Táborová regata 2012

13. místo MEOR 2013

Aleš Budín
Aleš Budín

Lodní třída:

 

Nejlepší dosažené výsledky:

7. místo MČR CERE Matchrace 2013 

4. místo 17. Česká námořní rally 2013

Martin Bačík
Martin Bačík

Lodní třída:

 

Nejlepší dosažené výsledky:

15. místo 19. Česká námořní rallye 2015

Frouz Jan
Frouz Jan

Lodní třída: Kajutové, RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

13. místo Regata Laguna 2014

11. místo Poslední vítr Slap 2014

12. místo Velká cena YC Lipna 2015

Alena Vondráčková
Alena Vondráčková

Lodní třída:

 

Nejlepší dosažené výsledky:

17. místo 19. Česká námořní rallye 2015

Daniel Guryča
Daniel Guryča

Lodní třída: Kajutové

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Sportboat Cup III. 2007

4. místo MČR kajutových lodí 2011

1. místo Regata Laguna 2015

Kristýna Novotná
Kristýna Novotná

Lodní třída: Kajutové, O.R.C.

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo O pirátský šátek 2014

13. místo Pražský Točák 2015

10. místo MČR ORC 2015

Pamela Cotte
Pamela Cotte

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Pražský Točák XII. 2015

2. místo Pražský Točák XIII. 2015

2. místo Pražský točák II. 2016

Tomáš Hájek
Tomáš Hájek

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo St.Patrick's team race 2010

4. místo MČR VC Prahy 2011

7. místo MČR 2012


Jakub Teplý
Jakub Teplý

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Pražský Točák XII. 2015

1. místo Pražský točák II. 2016

1. místo Pražský točák V. 2016

Ingrid Jobertová
Ingrid Jobertová

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Primátorský štít 2014

52. místo Májový pohár 2015

Jiří Lachout
Jiří Lachout

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Pražský točák VI. 2015

3. místo Pražský točák X. 2015

4. místo Pražský točák VI. 2016

Devide Lo Pinto
Devide Lo Pinto

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

7. místo MČR CERE Matchrace 2013

3. místo Pražský Točák II. 2015

4. místo Pražský točák II. 2016

Michaela Řezníková
Michaela Řezníková

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo Pražský Točák XII. 2015

3. místo Pražský točák IV. 2016

5. místo O pohár starosty 2016

Antonín Kašpar
Antonín Kašpar

Lodní třída: Laser Radial

 

Nejlepší dosažené výsledky:

13. místo Cena CERE 2015

|<12>|

Partneři klubu

       
     
Yacht Club CERE         
   
   
     
    CERE Sailing Team
             
               

RNDr. Miloš Gregar

Ing. Vladimír Dvořák                     

Yacht Sport Starý

                   
                   

Yacht Club CERE

 

Podolské Nábřeží - přístav 1

147 00, Praha 4

Česká Republika

 

IČO: 70104565

                      

www.cere.cz

www.facebook.com/yccere

 

info@cere.cz

+420 605 815 688