Handicapovaní jachtaři

 

Od roku 2014 se věnujeme tréninku handicapovaných sportovců. Na speciálně upravených plachetnicích lodní třídy 2.4 jezdí jak mládež, tak dospělí jachtaři. Lodě 2.4 jsou vhodné pro začátečníky nebo pokročilé a poskytují velkou míru komfortu a bezpečí.

handicap

Pravidelné & individuální tréninky jachtingu


Přijďte i Vy zkusit jachting! Trénujeme děti i dospělé, v Praze, ČR i zahraničí, na malých i velkých lodích. Na výběr jsou varianty skupinového tréninku nebo individuálních jachtařské lekce.

treninky

Jachtařské kempy & příměstské jachtařské tábory

 

Pro děti pořádáme každé prázdniny jachtařské kempy. V areálu CSC na Nechranicích pro začátečníky a středně pokročilé jachtaře. Stejně jako loni letos také oblíbené příměstské tábory v Praze!

tabor

Firemní akce

 

Využijte široké nabídky firemních akcí na lodích. Od odpoledních jachtařských zážitků v Praze po vícedenní akce mimo Prahu i v zahraničí. K dispozici široká flotila vlastních lodí i jachty a jiné vodní "hračky" našich partnerů. Oblíbené jsou firemní akce nejen na plachetnicích, ale i na motorových člunech.

firemni-akce

CERE regaty 2017

 

I letos pořádáme významné jachtařské regaty. Kromě tradičních a vyhlášených MČR Teamrace v Praze letos opět i Prague Sail Open - MČR Matchrace na plachetnicích 2.4 - otevřené mistrovství pro handicapované i nehandicapované závodníky. Dále jsou to závody v Czech Sailing Centre Nechranice - FIFE Cup, Nechranický Skluz, Cena CERE a Skiffmania! Těšíme se na Vás!

zavody
Vozíčkáři vyráží trénovat na Nechranice
Vozíčkáři vyráží trénovat na Nechranice

Nadcházející víkend bude na Nechranicích opět patřit vozíčkářům. Předpověď slibuje severní vítr o síle až 5 m/s. Je na co se těšit :)

V Czech Sailing Centre Nechranice o víkendu řádili dospěláci
V Czech Sailing Centre Nechranice o víkendu řádili dospěláci

Perfektní jachtařské podmínky panovaly o víkendu 26. - 27. srpna na Nechranicích. Celkem 10 dospěláků se sešlo a pod vedením trenérky Markéty Kozelské se zdokonalovali ve svém jachtařském umění!

YC CERE na Lipno regatě 2017
YC CERE na Lipno regatě 2017

Na tradiční Lipno regatě, která probíhala o prodlouženém víkendu 25. - 27. srpna 2017 si nejlépe vedla Šárka Bauerová, která mezi dívkami na lodní třídě Evropa obsadila třetí místo. Mezi laseristy si nejlépe vedl Tonda Kašpar, který skončil na celkovém dvanáctém místě.

Míša Krsička třetí na MČR Optimist 2017!
Míša Krsička třetí na MČR Optimist 2017!

Veliká gratulace Míšovi Krsičkovi, který obsadil celkové třetí místo na MČR Optimist 2017! SUPER!!

Soustředění Optimist na Nechranicích
Soustředění Optimist na Nechranicích

O víkendu 19. - 20. srpna se koná v Czech Sailing Centre Nechranice soustředění pro naše nejmladší. Soustředění bude zaměřeno hlavně na závodní techniku, jelikož již za necelé 4 dny bude na Nechranicích startovat MČR Optimist 2017!

Finále Jachtařské ligy 2017 na Lipně
Finále Jachtařské ligy 2017 na Lipně

Posledním zastávkou v Lipně nad Vltavou vyvrcholila Česká jachtařská liga 2017. Tým YC CERE se v nadupaném startovním poli neztratil a obsadil sedmou příčku. Stejné je i celkové pořadí ligy 2017. Už se těšíme na další ročník!

Older posts >
Profile
Martin Krsička
Martin Krsička

Lodní třída: Optimist, Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

4. místo MČR Teamrace 2014

8. místo Švestková regata 2014

19. místo MČR Laser 4.7 2014

Other members

 

 

Videos

 

 

 

More videos

Partners

       
     
Yacht Club CERE         
   
    CERE Teamrace Nationals
     
    CERE Sailing Team
             
             

RNDr. Miloš Gregar

Ing. Vladimír Dvořák

                   
                   

Yacht Club CERE

 

Podolské Nábřeží - přístav 1

147 00, Praha 4

Česká Republika

 

IČO: 70104565

                      

www.cere.cz

www.facebook.com/yccere

 

info@cere.cz

+420 605 815 688