YACHT.CZ 29ER CERE SAILING TEAM

 

Co je 29er?

Lodní třída 29er je vstupní branou k olympijskému 49eru. Na tomto modermín skifu jezdí holky i kluci už od 15 let. Opravdová střela českých jezer je velmi populární nejen u nás, ale i na evropské a světové scéně.

 

Kde se trénuje?

Pravidelné tréninky probíhají na Vltavě přímo před klubem v pražském Podolí. Pokročilí jachtaři pak v rámci závodních týmů vyráží také na soustředění a závody mimo Prahu. Nejčastější lokalitou pro mimopražské tréninky jsou Nechranice. Jachtařské závody se nejčastěji konají na velkých českých přehradách a jezerech - Lipně, Nových Mlýnech, Rozkoši nebo Velkém Dářku.

 

Kdo může trénovat na 29ER?

Tréninky jsou pro kluky a holky od 15 let věku. Horní limit věku není stanoven, nicméně v YC CERE podporujeme v rámci závodních týmů jachtaře do 19 let.

 

Jak vypadá trénink?

Vzhledem k rychlostem, které tato loď dokáze vyvinout probíhají tréninky výhradně na Nechranicích, kde se na plno ukáže potenciál 29er. Aby se co nejvíce využil čas na vodě, potkáváme se s jachtaři na stanici metra "Nádraží Veleslavín", odkud společně vyrážíme směr Nechranice, kde jsou připraveny lodě a jde se na vodu. Odjezd bývá zpravidla 15:00, návrat cca 20:00.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

Yacht Club CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Pro zkušenější jachtaře (a mimopražské tréninky / tábory) doporučujeme již speciální jachtařské oblečení.

 

Kolik to stojí?

Cena za pololetí 6.850,- Kč zahrnuje trénink 1x týdne (měsíce září, říjen, duben, květen a červen tréninky na vodě, ostatní měsíce zimní příprava v tělocvičně).

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků! Trénink si můžete nezávazně vyzkoušet a teprve následně se rozhodnout, zda budete chtít pokračovat.

 

Jak se můžu přihlásit?

Přihlašování na tréninky probíhá přes náš REGISTRAČNÍ PORTÁL, kde naleznete i termíny jednotlivých tréninků.


Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Marine

Dolphin Consulting Yacht MPOS Solutions

FANDÍ S NÁMI

MixIt Compotech VT Project

ZA PODPORY

Praha.eu Národní sportovní agentura Sailing
Všechna práva vyhrazena ©2020 Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign