Lago di Garda
[8. 10. 2014 12:41:16]
Lago di Garda

Na Lago di Garda se koná od soboty 25. října soustředění “A” skupiny Sportovního centra mládeže třídy 29er, na které naváže závod série Eurocup s velkou mezinárodní účastí.

Akce se mohou zúčastnit i další členové SCM 29er, ale je třeba aby měli vlastní člun. Pokud bude slabší vítr, tak mohou trénovat s týmem “A,” ale na nikoho z nich se v případě převržení, nebo ztráty nečeká. Coachovská podpora během závodu bude pro všechny. Přednostně ale pro tým “A.”
Dopravu na závod si zajišťuje každá posádka zvlášť. Totéž platí o ubytování a stravě. Místo pro lodě domluvil Tom Cejnar v klubu Fraglia Vela Riva. Doporučuji bydlení v Cetro Vela, nebo Michal Smolař rezervoval několik míst v kempu Bavaria. Tam bude bydlet i 29er coach D+.

Příjezd do místa konání je naplánován na sobotu 25. října. Od neděle do středy se bude trénovat. V plánu jsou delší odpolední tréninky. Dopoledne bude možné doplnit fyzickými aktivitami a přípravou lodí. Závod je pak od čtvrtka do neděle. Po závodě individuální návrat domů.

« ZPĚT

Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Compotech

Dolphin Consulting Yacht MPOSKA


fandí s námi Mixit Marine Únětický pivovar
za podpory Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu Ústecký kraj Královehradecký kraj
Všechna práva vyhrazena © Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign