Pololetní prázdniny na Lipně s KITINGEM!
[4. 1. 2022 8:42:04]
Pololetní prázdniny na Lipně s KITINGEM!

Letošní sezonu otevíráme tréninky pro děti a mládež na lodní třídě Formule Kite! Začínáme již o pololetních prázdninách na Lipně. Tématem je úvod do ovládání draka. Tréninky jsouurčeny jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům.

 

Speciální náborový ročník 2022 je tu, přidej se i Ty mezi nové jezdce na Formula Kite. Kiting se od roku 2024 oficiálně stává součástí olympijské jachtařské rodiny a ve světě za poslední roky získává rychlostní forma kitingu na nebývalé popularitě. Připoj se a poznej, jaké to je létat po hladině!

 

Pro koho jsou tréninky?

Pro mládež od 10 do 16 let, pro začátečníky i pokročilé jezdce.

 

Kde se trénuje?

Tréninkovou základnou je pro kiting Lipno, konkrétně Černá v Pošumaví (www.kemplipno.cz). Důvodem jsou nejen v rámci ČR jedny z nejlepších podmínek, ale také výborná materiálová vybavenost místního Yacht Clubu Jestřábí, se kterým YC CERE při trénincích kitingu úzce spolupracuje.

 

VÍCE INFORMACÍ O TRÉNINKU NA LIPNĚ - POLOLETNÍ PRÁZDNINY

VÍCE INFORMACÍ O TRÉNINKU NA LIPNĚ - POLOLETNÍ PRÁZDNINY

 

Jak často se trénuje?

Tréninky probíhají minimánlně 1x do měsíce, vždy celý víkend. Vzhledem k náročnosti kitingu na dobré počasí je četnost tréninků závislá také na aktuálních povětrnostních podmínkách.

 

Jak vypadá trénink začátečníků?

První výzvou je naučit se ovládat draka. To se nejlépe zvládá na souši. Následuje jízda s drakem (v zimě na suchu / sněhu), v létě na vodě. Důležité je naučit se s drakem jezdit tam, kam je třeba a také zvládnout recovery, když drak spadne do vody. Jakmile se dostanete přes tuto fázi, jde se na výcvik jízdy na foilu, to teprve začíná ta správná jízda! :)

 

Kolik to stojí?

10.000,- / pololetí, zahrnuje 6x víkend tréninku na Lipně (v závislosti na počasí), půjčení vybavení, trenéra, člun a spoustu nových zážitků, kamarádů a nových dovedností! Cena nezahrnuje ubytování a stravu.

 

Ubytování na Lipně?

Nejlépe přímo v areálu Kempu Jestřábí, kde také probíhají samotné tréninky. Ubytování je možné ve společné místnosti, případně v apartmánech nebo také ve vlastních stanech / karavanech.

 

Můžu si vyzkoušet?

Jasně, první z tréninků připravujeme již na pololetní prázdniny 2022. Naučíme Tě ovládat draka na břehu a vyrazíme i na pojezdy s lyžemi / snowboardem po sněhu.

 

Jak se přihlásit?

Letos začínáme, takže prvním tréninkem roku 2022 bude právě prodloužený víkend na Lipně o pololetních prázdninách 4. - 6.2.2022. Registrace na tento víkend je možná skrze náš REGISTRAČNÍ PORTÁL ZDE!

 

Těšíme se na tebe!!

 

Yacht Club CERE & Yacht Club Jestřábí

« ZPĚT

Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Compotech

Dolphin Consulting Yacht MPOSKA


fandí s námi Mixit Marine Únětický pivovar
za podpory Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu Ústecký kraj Královehradecký kraj
Všechna práva vyhrazena © Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign