Pravidelné tréninky jachtingu Praha
[11. 12. 2018 8:46:31]
Pravidelné tréninky jachtingu Praha

YC Cere pořádá pravidelné jachtařské tréninky v Praze. Škola jachtingu poskytuje svým žákům kvalitní zázemí a vybavení, které je zdarma k dispozici během tréninků. Základní tréninkový blok zahrnuje 1x trénink týdně.

 

Každá lekce jachtingu trvá 2,15 hodiny, během kterých si každý žák vyzkouší jachting na vlastní kůži.

Pro koho jsou tréninky?

Trénujeme děti a mládež od 8 do 18 let, začátečníky, pokročilé i závodníky. Jachtaři jsou rozděleni do tréninkových skupin podle věku a dosavadních zkušeností.

 

Kdy a kde se trénuje?

Jachtařský trénink kopíruje školní rok. Pokud počasí dovolí (zpravidla září, říjen, část listopadu, březen, duben, květen, červen) probíhají tréninky na vodě. V týdnu trénujeme v Praze, o víkendech na Nechranicích v Czech Sailing Centre Nechranice. Zimní příprava pak probíhá v tělocvičně.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 15:45, kdy se mladí jachtaři schází v klubovém salonku, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a odjezd na vodu, kde se žáci věnují vlastnímu jachtingu. Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

 

 

Kurzy jachtingu mládeže v YC CERE

 

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Pro zkušenější jezdce (a mimopražské tréninky / tábory) doporučujeme již speciální jachtařské oblečení.

 

Kolik to stojí?

Cena za pololetí: 5.500,- Kč

Cena zahrnuje: 1x dvouhodinový trénink týdně.  

Podzim+jaro - tréninky na vodě.

Zima - příprava v tělocvičně, pohybové hry.

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků a ukážeme Vám možnosti. Můžete si vyzkoušet trénink na nečisto, zcela nezávazně. Následně se rozhodnout, zda budete chtít pravidelně navštěvovat tréninky.

 

A co v zimě?

Během zimní přestávky se s jachtaři věnujeme teoretické a fyzické přípravě. Pro děti do 14 let pohybová cvičení a hry v tělocvičně, pro mládež od 15 let fyzická příprava v posilovně.

 

 

 


 

 

« ZPĚT

Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Compotech

Dolphin Consulting Yacht MPOSKA


fandí s námi Mixit Marine Únětický pivovar
za podpory Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu Ústecký kraj Královehradecký kraj
Všechna práva vyhrazena © Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign