29er - Soustředění Slovinsko
[4. 3. 2015 11:27:22]
29er - Soustředění Slovinsko

Ve slovinské Portoroži v klubu Pirat, proběhlo týdenní soustředění lodní třídy 29er Sportovního centra mládeže. První akce na úvod sezóny se zúčastnily tři posádky (jedna pro nemoc odřekla).

Úvod byl velmi větrný a tak nebyla nouze o četná převržení. Postupně se ale podmínky změnily a posádky tak mohli vyzkoušet střední i slabý vítr.

Velmi dobře si vedl tým Václav Brabec a Ota Dvořák, kteří zapracovali zejména na technice manévrů. Rozjezdil se také Šimon Mareček a Jan Svoboda. Tato posádka ale nakonec odjela ještě před posledním dnem. Bylo to z důvodů onemocnění kormidelníka, který si přivezl nachlazení již na soustředění. Poslední posádkou byla Sára Tkadlecová, která po přechodu z Cadeta zažila velkou skifovou premiéru, a Blanka Maršálková, která přešla z postu kormidelnice na kosatku. Tato posádka projevila velkou bojovnost a neodradilo ji ani 48 převržení. Zaznamenala velký výkonnostní vzestup a dobrou rychlost zejména ve středním větru.

Všem účastníkům patří pochvala za dobré nasazení. Těším se na další společné soustředění na Lago di Garda, které bude zakončeno mezinárodním závodem.

 

David Křížek - trenér SCM 29er

« ZPĚT

Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Compotech

Dolphin Consulting Yacht MPOSKA


fandí s námi Mixit Marine Únětický pivovar
za podpory Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu Ústecký kraj Královehradecký kraj
Všechna práva vyhrazena © Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign