Společně strávený den s našimi partnery a týmem handicapovaných jachtařů
[15. 4. 2019 19:35:21]
Společně strávený den s našimi partnery a týmem handicapovaných jachtařů

Skvělě strávený den u vody po boku našich partnerů se vydařil na jedničku!

Testovací jízdy nových modelů vozů Toyota a projížďky na vodních skútrech a motorových člunech Marine - to byly hlavní atrakce připravené našimi partnery. Akce se také zúčastnilo 7 handicapovaných jachtařů ze Sportovního klubu vozíčkářů Praha, vyzkoušeli si na vlastní kůži sportovní plachetnici 2.4mR. Dozvěděli se o možnostech jachtingu v Praze a také v našem centru na Nechranicích.

 

Během celého dne navštívilo Yacht Club Cere přes 130 hostů. Na devítikilometrovém okruhu se uskutečnilo více než 25 testovacích jízd, kde si všichni mohli vyzkoušet nový model Ravky, Corolly nebo hybridního Priuse. Vše potvrzuje také ředitel pobočky Toyota Domanský Zdiby Eduard Bartek: „Zázemí Klubovny Cere nám dobře posloužilo. Krásný výhled na Vltavu a Pražský hrad působí parádně a všem našim devíti vystaveným modelům to v prostředí klubu moc slušelo. Přímo za námi přišlo přes 70 zákazníků. Jsme moc rádi, že jachting v srdci Prahy podporujeme a můžeme zázemí klubu využívat.“

 

Současně si mohli všichni vyzkoušet dva vodní skútry značky Sea-Doo a tři motorové čluny od českého výrobce Marine.

 

„Dělá nám radost, že jsme mohli uskutečnit akci, do které se zapojili všichni naši partneři. Studenější a větrné počasí přálo hlavně jachtingu. Hned po akci jsme se všichni shodli, že akci musíme zanedlouho zopakovat. Jsme rádi, že kluci z Mixitu setkání také podpořili a že se o nás píše v časopisu Yachtu. Na závěr jsme si mohli připít skvělým pivem, které na acki připravil Únětický pivovar - náš zbrusu nový partner. Byla to jedna z prvních takových akcí v Klubovně a díky Danovi z VT Projectu je celý prostor hezky nazvučený a první větší akci jsme tak v pohodě zvládli.“ shrnuje manažer klubu František Bauer.

« ZPĚT

Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Compotech

Dolphin Consulting Yacht MPOSKA


fandí s námi Mixit Marine Únětický pivovar
za podpory Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu Ústecký kraj Královehradecký kraj
Všechna práva vyhrazena © Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign