DOLPHIN CONSULTING 2.4mR CERE SAILING TEAM

 

Na speciálně upravených plachetnicích třídy 2.4mR organizuje YC CERE kurzy jachtingu pro handicapované.

Plachetnice lze ovládat buď pouze rukama, pouze nohama nebo kombinací obou.

 

Tréninky probíhají na Vltavě před klubem nebo na Nechranické přehradě, kde si jachtaři mohou vyzkoušet i velkou vodu s vlnami.

 

 

Pro koho jsou tréninky?

Trénujeme mládež i dospělé, začátečníky, pokročilé i závodníky. Pro ovládání lodě stačí buď pouze ruce, příp. kombinace nohou a rukou. Pro pohodlnou jízdu doporučujeme výšku min. 150cm.

 

Kdy a kde se trénuje?

V Praze se můžete připojit ke středečním tréninkům, které se konají každou středu od dubna do září, vždy od 17:00 do 20:00. Na Nechranicích jsou tréninky organizovány jako víkendové akce. Kalendář jednotlivých tréninků neleznete ZDE.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku. Doporučujeme přicházet do klubu vždy o 15 minut dříve, aby se každý stihl včas převléci do jachtařského a připravit svoji loď.

 

 

Jachting pro vozíčkáře v YC CERE

 

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Pro zkušenější jezdce (a mimopražské tréninky / tábory) doporučujeme již speciální jachtařské oblečení. Do lodě a z lodě pomáhá jachtařům trenér a asistent.

 

Kolik to stojí?

Aktuální ceny naleznete na Registračním portálu YC CERE.

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků a ukážeme Vám možnosti. Můžete si vyzkoušet trénink na nečisto, zcela nezávazně. Následně se rozhodnout, zda budete chtít pravidelně navštěvovat tréninky.

 

 

Trénink handicapovaných na Nechranicích

 

 


 


Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Compotech

Dolphin Consulting Yacht MPOSKA


fandí s námi Mixit Marine Únětický pivovar
za podpory Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu Ústecký kraj Královehradecký kraj
Všechna práva vyhrazena © Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign