Handicapovaní jachtaři

 

Od roku 2014 se věnujeme tréninku handicapovaných sportovců. Na speciálně upravených plachetnicích lodní třídy 2.4 jezdí jak mládež, tak dospělí jachtaři. Lodě 2.4 jsou vhodné pro začátečníky nebo pokročilé a poskytují velkou míru komfortu a bezpečí.

handicap

Pravidelné & individuální tréninky jachtingu


Přijďte i Vy zkusit jachting! Trénujeme děti i dospělé, v Praze, ČR i zahraničí, na malých i velkých lodích. Na výběr jsou varianty skupinového tréninku nebo individuálních jachtařské lekce.

treninky

Jachtařské kempy & příměstské jachtařské tábory

 

Pro děti pořádáme každé prázdniny jachtařské kempy. V areálu CSC na Nechranicích pro začátečníky a středně pokročilé jachtaře. Stejně jako loni letos také oblíbené příměstské tábory v Praze!

tabor

Firemní akce

 

Využijte široké nabídky firemních akcí na lodích. Od odpoledních jachtařských zážitků v Praze po vícedenní akce mimo Prahu i v zahraničí. K dispozici široká flotila vlastních lodí i jachty a jiné vodní "hračky" našich partnerů. Oblíbené jsou firemní akce nejen na plachetnicích, ale i na motorových člunech.

firemni-akce

CERE regaty 2017

 

I letos pořádáme významné jachtařské regaty. Kromě tradičních a vyhlášených MČR Teamrace v Praze letos opět i Prague Sail Open - MČR Matchrace na plachetnicích 2.4 - otevřené mistrovství pro handicapované i nehandicapované závodníky. Dále jsou to závody v Czech Sailing Centre Nechranice - FIFE Cup, Nechranický Skluz, Cena CERE a Skiffmania! Těšíme se na Vás!

zavody
2020 první závody za námi :)
2020 první závody za námi :)
[06.01.2020]

4. ročník matchrace trenérů a rozhodčích pražských klubů (ČYK, YC CERE, YCCL) vyšel na jedničku! Tentokrát pod taktovkou sousedního Yacht Clubu Císařská Louka! Děkujeme za super organizaci i společenský zážitek :)

Děkujeme za sezonu!
Děkujeme za sezonu!
[20.12.2019]

🎄Děkujeme všem za přízeň a bezva zážitky u vody v uplynulé sezóně! Ze srdce přejeme všem jachtařům a přátelům klubu krásné svátky plné pohody a klidu a do nového roku 2020 správný kurz a dobrý vítr do plachet ! 💫

Kvašan a Chmelík zasahují! :)
Kvašan a Chmelík zasahují! :)
[18.12.2019]

Kvašan a Chmelík? To jsou kámoši do nepohody z Únětický pivovar! Jsme pyšní na našeho partnera, že myslí nejen na jachtaře a dospělé, ale i na děti

Jachtařem roku YC CERE posádka Michal & Lukáš Krsičkovi
Jachtařem roku YC CERE posádka Michal & Lukáš Krsičkovi
[18.12.2019]

Michal & Lukáš Krsičkovi! Vítězové kategorie Jachtař roku YC CERE 2019 - muži!! Nejvýznamnější výsledek Mistři ČR 29er 2019 celkově. Kluci letos ukázali drápky. V roce 2020 se těšíme na další super výsledky! Gratulujeme!! :)

foto: BYC / Szántó Áron

Co k Vánocům?
Co k Vánocům?
[16.12.2019]

🌠🎇🎁 Ponožky, pyžama, pantofle už máte? Ale pořád NĚCO chybí? Vyřešte to super zážitkem pro Vás nebo Vaše blízké v podobě kurzu jachtingu! Ježíšek Vám rád vystaví dárkový voucher na oblíbené měsíční kurzy jachtingu v Praze, víkendová soustředění na Nechranicích nebo jakoukoli individuální formu!⛵️

Alessia Palanti jachtařkou roku YC CERE
Alessia Palanti jachtařkou roku YC CERE
[07.12.2019]

Alessia Palanti! Jachtařka roku 2019 YC CERE!! Nejvýznamnější výsledek letošní sezony Mistryně Evropy Laser Radial - kategorie do 17 let!!! Alessia závodí za CERE teprve první sezonu a válí famózně!! :) GRATULUJEME!

foto: Thom Touw/EurILCA a archiv Alessie Palanti

Starší příspěvky >

Kalendář akcí 2020

 


Kalendář akcí YC CERE pro rok 2020

 

 

 

Medailonek
Jáchym Valeš
Jáchym Valeš

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

10. místo Lipno regata 

14. místo MČR Laser 4.7 

10. místo Švestková regata  

Další členové

Partneři klubu

Patroni klubu

Yacht Club CERE

Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

IČO: 70104565