LARK

 

Plachetnice LARK je jako stvořená pro začínající mladé jachtaře. Jde o robustní, bezpečnou plachetnici, kde děti jezdí ve větších skupinách a vzájemně si dodávají kuráž a odvahu zvládnout všechny nástrahy a krásy jachtingu. Na plachetnicích LARK děti jezdí max jednu sezonu, pak se přesouvají do některého z B týmů Optimist nebo RS Feva. Pro odrostlejší jachtaře jsou také k dispozici ILCA nebo windsurf team.

 

 

Kde se trénuje?

Pravidelné tréninky probíhají na Vltavě přímo před klubem v pražském Podolí.

 

Kdo může trénovat na Larku?

Tréninky jsou pro kluky a holky od 8 let věku. Nejstarším jachtařům na této lodní třídě je 13 let. Lark je loď pro učení absolutních jachtařských základů.

 

Jak vypadá trénink?

Skupina Lark trénuje 1x týdně. Letní sezonu trávíme na vodě, zimu pak v tělocvičně. Začínáme vždy v 15:45, kdy se mladí jachtaři schází v klubovně, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a hurá na vodu! Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a aktuálních povětrnostních podmínkách. Po návratu na břeh následuje odstrojení a zaklizení lodí + závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

Yacht Club CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Pro zkušenější jachtaře (a mimopražské tréninky / tábory) doporučujeme již speciální jachtařské oblečení.

 

Kolik to stojí?

Konkrétní ceny jsou k vidění ZDE.

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků! Trénink si můžete nezávazně vyzkoušet a teprve následně se rozhodnout, zda budete chtít pokračovat.

 

Jak se můžu přihlásit?

Přihlašování na tréninky probíhá přes náš REGISTRAČNÍ PORTÁL, kde naleznete i termíny jednotlivých tréninků.

 


Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Marine

Dolphin Consulting Yacht MPOS Solutions


fandí s námi

Mixit CompoTech VT Project
za podpory

Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu Ústecký kraj
Všechna práva vyhrazena ©2020 Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign