Letní jachtařské tábory

 

Kde se jezdí?

Organizujeme jak klasické letní tábory s přespáváním - ty probíhají na Nechranicích. Příměstské tábory pak můžete naštěvovat v Praze - Podolí nebo v Praze - DOCK.

 

Pro koho jsou tábory?

Letní tábory (ať už ty v Praze nebo ty na Nechranicích) jsou určeny především začínajícím a mírně pokročilým jachtařům. Ideální věkové rozmezí je mezi 8 a 14 lety.

 

Co když nefouká?

V případě déletrvajícího se trenéři společně s dětmi věnují například jachtařské teorii, ale především zkouší také jiné (nejen)vodní sporty. Na Nechranicích především paddleboarding, plavání nebo koloběžky. V Praze navíc i veslování.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Začínáme vždy v 15:45, kdy se mladí jachtaři schází v klubovně, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a hurá na vodu! Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení v závislosti na zkučenostech jednotlivých skupin a aktuálních povětrnostních podmínkých. Po návratu na břeh následuje odstrojení a zaklizení lodí + závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

Yacht Club CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). 

 

Kolik to stojí?

Cena za klasický přespávací tábor na Nechranicích: 9.250,- Kč / osoba (zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, trénink, pronájem lodí, trénérské čluny)

Cena za příměstský tábor v Praze: 5.300,- Kč / osoba (zahrnuje stravu, trénink, pronájem lodí, trenérské čluny)

 

Jak se můžu přihlásit?

Přihlašování na tréninky probíhá přes náš REGISTRAČNÍ PORTÁL, kde naleznete i termíny jednotlivých tréninků.


Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Marine

Dolphin Consulting Yacht MPOS Solutions


fandí s námi

Mixit CompoTech VT Project
za podpory

Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu
Všechna práva vyhrazena ©2020 Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign