Windsurfing

      

 

YC Cere pořádá pravidelné jachtařské tréninky windsurfingu v Praze a na Nechranicích. Škola jachtingu poskytuje svým žákům kvalitní zázemí a vybavení, které je zdarma k dispozici během tréninků. Základní tréninkový blok zahrnuje 1x trénink týdně.

Každá lekce jachtingu trvá 2,15 hodiny, během kterých si každý žák vyzkouší windsurfing na vlastní kůži.

Pro koho jsou tréninky?

Trénujeme děti a mládež od 10 do 18 let, začátečníky, pokročilé i závodníky. 

 

Kdy a kde se trénuje?

Jachtařský trénink kopíruje školní rok. Pokud počasí dovolí (zpravidla září, říjen, část listopadu, březen, duben, květen, červen) probíhají tréninky na vodě. V případě nestálého větru a při výuce základních dovedností trénujeme převážně v Praze. Při slibné předpovědi vyrážíme klubovým autem na Nechranice. Zimní příprava probíhá v tělocvičně.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 15:45, kdy se mladí jachtaři schází v klubovém salonku, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení plachet a odjezd na vodu, kde se žáci věnují vlastnímu jachtingu. Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení prken. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků windsurf (trénujeme na Windsurfer LT a T293), vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, ideálně neopren.

 

Kolik to stojí?

Protože s pravidelnými tréninky windsurfingu začínáme, máme pro první zájemce speciální cenu 3.500,- Kč / jaro 2021. Cena zahrnuje i dopravu klubovým autem na Nechranice.
Cena zahrnuje: 1x dvouhodinový trénink týdně.  

Podzim+jaro - tréninky na vodě.

Zima - příprava v tělocvičně, pohybové hry.

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků a ukážeme Vám možnosti. Můžete si vyzkoušet trénink na nečisto, zcela nezávazně. Následně se rozhodnout, zda budete chtít pravidelně navštěvovat tréninky.


Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
PARTNEŘI KLUBU
VT Project Domanský Yacht MixIt
Únětický pivovar Compotech
PATRONI KLUBU
Sailing Praha.eu MŠMT
Všechna práva vyhrazena ©2020 Yacht Club CERE, tvorba stránek: InGenius Webdesign