Handicapovaní jachtaři

 

Od roku 2014 se věnujeme tréninku handicapovaných sportovců. Na speciálně upravených plachetnicích lodní třídy 2.4 jezdí jak mládež, tak dospělí jachtaři. Lodě 2.4 jsou vhodné pro začátečníky nebo pokročilé a poskytují velkou míru komfortu a bezpečí.

handicap

Pravidelné & individuální tréninky jachtingu


Přijďte i Vy zkusit jachting! Trénujeme děti i dospělé, v Praze, ČR i zahraničí, na malých i velkých lodích. Na výběr jsou varianty skupinového tréninku nebo individuálních jachtařské lekce.

treninky

Jachtařské kempy & příměstské jachtařské tábory

 

Pro děti pořádáme každé prázdniny jachtařské kempy. V areálu CSC na Nechranicích pro začátečníky a středně pokročilé jachtaře. Stejně jako loni letos také oblíbené příměstské tábory v Praze!

tabor

Firemní akce

 

Využijte široké nabídky firemních akcí na lodích. Od odpoledních jachtařských zážitků v Praze po vícedenní akce mimo Prahu i v zahraničí. K dispozici široká flotila vlastních lodí i jachty a jiné vodní "hračky" našich partnerů. Oblíbené jsou firemní akce nejen na plachetnicích, ale i na motorových člunech.

firemni-akce

CERE regaty 2017

 

I letos pořádáme významné jachtařské regaty. Kromě tradičních a vyhlášených MČR Teamrace v Praze letos opět i Prague Sail Open - MČR Matchrace na plachetnicích 2.4 - otevřené mistrovství pro handicapované i nehandicapované závodníky. Dále jsou to závody v Czech Sailing Centre Nechranice - FIFE Cup, Nechranický Skluz, Cena CERE a Skiffmania! Těšíme se na Vás!

zavody
Pobyty v přírodě na Nechranicích
Pobyty v přírodě na Nechranicích

Nabízíme nevšední zážitky pro děti v podobě školních pobytů v přírodě či seznamovacích kurzů. Doporučte naše jedinečné pobyty v přírodě s jachtařskou tématikou do školy Vašeho dítěte a zajistěte žákům nezapomenutelné vzpomínky na školní léta i výborný teambuilding :-) #spolunajednélodi

Vánoční tip! Na moři v Řecku s CERE!
Vánoční tip! Na moři v Řecku s CERE!

Máme pro Vás tip na vánoční dárek! Darujte sobě i svým blízkým kondiční plavbu pro začátečníky i pokročilé s naším zkušeným kapitánem Markem Fillingerem v řeckých Athénách. Nabízíme 2 termíny během dubna a května. Neváhejte a zarezervujte si nezapomenutelný zážitek. #spolunajednélodi

Blíží se konec sezony 2019 a to neznamená nic jiného než ten správný čas na tradiční Vánoční matchrace - závody ve volném stylu :) Ihned po závodech Vás zveme také na zakončení sezony spojené s vyhlášením nejlepší jachtařky a jachtaře YC CERE pro letošní rok! 

I want to know more
O krále Prahy - team race
O krále Prahy - team race

Závody O krále Prahy 2019 za námi. Podařilo se odjet více než 120 rozjížděk a také známe nové Mistry ČR v týmovém jachtingu mládeže!!! Gratulujeme a těšíme se na Vás v YC CERE opět za rok!

Velká cena Prahy - team race
Velká cena Prahy - team race

Letošní Velká cena Prahy je za námi! Celkem odjeto 65 rozjížděk za mírného větru s nárazy do 5 m/s. Děkujeme za Vaši účast, za super souboje na vodě a fair play jachting! Moc gratulujeme vítězům závodu!! 1. #prsakoule2. YC CERE, 3. Pobřeží Lihoviny

s CERE v Řecku
s CERE v Řecku

Letošním rokem jsme v CERE nastartovali i námořní jachting. Řeckem se letos propluli 2 posádky s kapitánem Markem Fillingerem a všichni si praktickou plavbu velice užili. Od zkušeného kapitána Marka se toho spousty naučili a nyní jsou o krok blíže k úspěšnému absolvování kapitánských zkoušek. 

Older posts >
Profile
Ota Dvořák
Ota Dvořák

Lodní třída: 29er, Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MČR 29er 

5. místo MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open

2. místo Velká cena YC Dyje 

Other members

 

 

Videos

 

 

 

More videos

Partneři klubu

Patroni klubu

Yacht Club CERE

Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

IČO: 70104565