Our sailors

Alessia Palanti
Alessia Palanti

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo ME Laser L4.7

2. místo Laser Italia Cup L4.7

7. místo mistrovství Itálie LAR 

Zosia Burska
Zosia Burska

Lodní třída: 470

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MČR Optimist 

4. místo MČR TMR Q 

2. dívka v celkovém ALT 

Aneta Páleníčková
Aneta Páleníčková

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

11. místo 2018 Hungarian 420 National Championship 

3. místo O krále Šumavy 

1. místo Modrý hrozen

Václav Brabec
Václav Brabec

Lodní třída: RS700

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MS RS Feva 

1. místo MČR RS Feva 

1. místo MČR 29er 

Martin Krsička
Martin Krsička

Lodní třída: WASZP

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1 místo MMČR Lipno

2. místo MČR - Nechranický skluz

6. místo Flying Phantom Extreme Sailing Series Cardiff

Bára Pavlíková
Bára Pavlíková

Lodní třída: 29er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo Velká cena YC Lipna 

2. místo O krále Šumavy

5. místo MČR + Eurocup

Jáchym Valeš
Jáchym Valeš

Lodní třída: Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

10. místo Lipno regata 

14. místo MČR Laser 4.7 

10. místo Švestková regata  

Ota Dvořák
Ota Dvořák

Lodní třída: 29er, Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MČR 29er 

5. místo MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open

2. místo Velká cena YC Dyje 

Antonín Kašpar
Antonín Kašpar

Lodní třída: Laser, Melges 24

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo - Rolex Week 

3. místo - MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy

9. místo - MČR Nechranický skluz

Kačka Švíková
Kačka Švíková

Lodní třída: BIC Techno

 

Nejlepší dosažené výsledky:

13. místo Nazionale Techno 293 e RS:X Lago di Garda

6. místo MMČR Bic 

1. místo MČR Optimist 

Bára Švíková
Bára Švíková

Lodní třída: Bic Techno, Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Cena Šumavy

6. místo Supercup Balaton

28. místo European Championships Bic Techno 293 - U17 Girl

Adam Záruba
Adam Záruba

Lodní třída: RS700

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy 

6. místo Jachtařská liga I. 

5. místo Cena CERE 

Markéta Bauerová
Markéta Bauerová

Lodní třída: 29er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Memoriál Dr. Štěpána

8. místo MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy

2. místo O cenu Plz. teplárenské

 

Michal Krsička
Michal Krsička

Lodní třída: 29er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo Jarní premiéra 

5. místo MČR TMR Q 

4. místo Závod mladých nadějí 

 

František Bauer
František Bauer

Lodní třída: Laser, Melges 24

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo MS SYWOC 

3. místo MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open 

1. místo MČR Kajutovky 

Lukáš Krsička
Lukáš Krsička

Lodní třída: 29er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo MČR TMR Q 

3. místo Závod mladých nadějí 

5. místo MMČR Nechranický skluz 

Vojtěch Šindelář
Vojtěch Šindelář

Lodní třída: 29er, RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo - Sail Racing PalmaVela

3. místo - Vítr z vinohradů 

3. místo  - Lipenský kotrmelec 

Matěj Vítovec
Matěj Vítovec

Lodní třída: 29er


Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo - MČR - Nechanický skluz

1. místo - Velká cena YC Lipna

3. místo - O Krále Šumavy

Magda Topiarzová
Magda Topiarzová

Lodní třída: Fireball

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Modrá stuha Jesenice 

5. místo Jachtařská liga II.

2. místo CERE Matchrace I. 

Dan Vítovec
Dan Vítovec

Lodní třída:  RS Vareo, RS Open

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Grand Prix RS700 

2. místo Plážový RS povaleč 

2. místo Lipno Marathon

Marek Cákoci
Marek Cákoci

Lodní třída:  Fireball, Laser

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Přažský točák 2018

3. místo Offshore Cup ČANY 

3. místo Modrá vlajka Seče 

 

Alex Rosík
Alex Rosík

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Memoriál Rosslera-Ořovského

5. místo Poslední vítr 

7. místo O cenu Plz. Teplárenské 

Pavel Aleš
Pavel Aleš

Lodní třída:  RS Neo

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo Pražský točák II.

2. místo Pražský točák IV.

2. místo Pražský točák V.

Vanda Paigerová
Vanda Paigerová

Lodní třída: 29er

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo Závod mladých nadějí

6. místo Pavlovská regata

6. místo MMČR Teamracing Q - O krále Prahy

Šárka Bauerová
Šárka Bauerová

Lodní třída: Evropa, Melges 24

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo 22. Česká námořní rallye

5. místo Jachtařská liga II.

7. místo MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy

Matěj Špaček
Matěj Špaček

Lodní třída: Fireball

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Pražský točák VII. 

2. místo SPP CZ + GP RS Vareo 

1. místo Pražský točák VI. 

David Novák
David Novák

Lodní třída:  Fireball

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo 7. Offshore Cup ČANY

7. místo Pohár města Neratovice

1. místo Pražský točák XX.

Jan Melika
Jan Melika

Lodní třída: 2.4mR

 

Nejlepší dosažené výsledky:

9. místo MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open

14. místo Grand Prix Czech Republic

10. místo Jarní svezení

Aleš Budín
Aleš Budín

Lodní třída: Kajutové

 

Nejlepší dosažené výsledky:

7. místo MČR CERE Matchrace 

4. místo 17. Česká námořní rallye

3. místo Erste Premie Trophy 

Petr Stoklásek
Petr Stoklásek

Lodní třída: Kajutové

 

Nejlepší dosažené výsledky:

4. místo Rolex Middle Sea Race

2. místo ORC European Championship 2018

3. místo 66 Rolex Giraglia 2018

Markéta Schwarzová
Markéta Schwarzová

Lodní třída: Evropa, Melges 24

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo Champagne Race - MČR ORC

4. místo 16. Jabuka

7. místo Jachtařská liga III.

Martin Blažek
Martin Blažek

Lodní třída: RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

4. místo Primátorský štít

6. místo Jarní svezení

8. místo Lipenský kontrmelec

Viktorie Benovičová
Viktorie Benovičová

Lodní třída: RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Memoriál Burgemeistera

4. místo Modrá stuha Vltavy

7. místo Primátorský štít

Adriana Šiknerová
Adriana Šiknerová

Lodní třída: Optimist, RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Memoriál Burgemeistera

4. místo Modrá stuha Vltavy

7. místo Memoriál Dr. Štěpána

Tereza Šamšulová
Tereza Šamšulová

Lodní třída: 2.4mR, 29er 

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open

6. místo MMČR Vítr a slunce

9. místo MČR + Eurocup

Jan Valenta
Jan Valenta

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

8. místo Memoriál Burgemeistera

15. místo MMČR Team Racing Q - O krále Prahy

3. místo Dubnová rozcvička

Nina Paigerová
Nina Paigerová

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

2. místo O pohár předsedy

5. místo Borůvková regatta

4. místo Memoriál Josefa Šenkýře

Nikola Guryča
Nikola Guryča

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy

2. místo Velká cena Prahy

4. místo Lipno Marathon

Lukáš Dlouhý
Lukáš Dlouhý

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

13. místo MČR - Nechranický skluz

3. místo Pražský točák X.

9. místo MČR + Eurocup

Petr Buchar
Petr Buchar

Lodní třída: Optimist

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Dubnová rozcvička

11. místo Primátorský štít

5. místo Memoriál Burgemeistera

Jiří Beneš
Jiří Beneš

Lodní třída: Fireball

 

Nejlepší dosažené výsledky:

3. místo Slovenian Fireball Nationals

7. místo Pohár města Neratovice

1. místo Pražský točák X.

Jan Behenský
Jan Behenský

Lodní třída: RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo Memoriál Rosslera-Ořovského

6. místo Memoriál Burgemeistera

10. místo Primátorský štít

Ondřej Doležel
Ondřej Doležel

Lodní třída: RS Feva

 

Nejlepší dosažené výsledky:

5. místo Memoriál Burgemeistera

7. místo Jarní svezení

16. místo Podzimní RSvezení 

Jakub Teplý
Jakub Teplý

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

1. místo Pražský točák XX. 

1. místo Pražsky točák I.

14. místo Bohemia Sekt Regata

Jan Guryča
Jan Guryča

Lodní třída: 420

 

Nejlepší dosažené výsledky:

6. místo MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy 

6. místo Modrá vlajka Seče

4. místo Lipno Marathon 

Partneři klubu

Patroni klubu

Yacht Club CERE

Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

IČO: 70104565