News


Covid-19 | opatření jachting
Covid-19 | opatření jachting
Milí jachtaři,
zítra, tj. 14.10. vstupuje v účinnost nové vládní opatření, kvůli kterému bohužel musíme omezit kurzy jachtingu.
Věříme, že se zase brzy shledáme v klubu nebo na vodě a budeme moci využít následující měsíce k neuskutečněným tréninkům.
Opatrujte se, přejeme hodně zdraví a dobrou náladu!
YC CERE
Poslední Nechranice
Poslední Nechranice

Poslední víkend na Nechranicích si užili také dospělí a hendikepovaní. I přes téměř mrazivé počasí jsme na vodě strávili dlouhé hodiny a všichni se naučili opět něco nového!

Závody v sousedním ČYKu
Závody v sousedním ČYKu
Tento víkend jsme měli možnost zúčastnit se nejspíše posledního letošního závodu, ačkoliv jich původně bylo naplánováno samozřejmě více ( covid ruins our sailing plans!)
Neuvěřitelných 22 závodníků z YC CERE se zúčastnilo závodu memoriál A. Burgermeistera v sousedním klubu ČYK.
Předpověď nám ale bohužel nepřála a nepodařilo se odjet ani jednu rozjížďku. Na vodu jsme se ale dostali jak v sobotu tak i neděli. Bereme to pozitivně, alespoň trochu jsme si zajezdili.
Soustředění & závody Polsko
Soustředění & závody Polsko

Nechybí tu jeden optík? Vlastně né, Zosia už přece nejezdí! :) #zosiatrenerka #youngcoaches

Poprvé po prázdninách na vodě
Poprvé po prázdninách na vodě

Dnešní bezvětrný trénink ve znamení cvakaček. #BavíNásKdyžToDětiBaví

CERE regata Nechranky
CERE regata Nechranky

Tým Optimistů se o víkendu zúčastnil domácího pohárového závodu na Nechranicích a jelo jim to báječně!

Bronz na MS windsurf!!!
Bronz na MS windsurf!!!

Nějaké EXTRA dobré zprávy na pondělní ráno? Tak jistě! Kačka Švíková bere ze Slovinka juniorskou BRONZOVOU medaili z MS iQ Foil (tedy olympijské foilující windsurfy)!!! Obrovská gratulace Kačko!!! Slavíme #yccere #czechrepublic

MČR Lipno
MČR Lipno

20-24.8 bylo na Lipne rusno. MCR zde odjely lodni tridy RS Feva, RS 500 a RS 700. YC Cere mel ve vse tridach sve zastupce a nevedli jsme si vubec spatne. Ve tride RS Feva startovalo 34 lodi s mezinarodni ucasti a nase slecny Viki s Adri obsadily krasne 11. misto. Martin a Marek Blazkovi pak brali ve tride RS 500 10. misto a na 5.misto ve tride RS 700 dosahl Václav Brabec. Vsem moc gratulujeme!

Návrat z Nových Mlýnů
Návrat z Nových Mlýnů

Loučíme se s Novými Mlýny, bylo to tu parádní, jako vždycky!  Mezi 80 optíky byl z našich nejlepší Jenda na celkovém 12.místě!! Parádně ale jeli i Federico, Nina, Max i Tonda! Frčíme dom

Opťácké závody
Opťácké závody
O víkendu jsme se v plném počtu zúčastnili pohárového závodu na Lipně společně s trenérkou Nikol Staňkovou . Předpověď nebyla velmi pozitivní ale nakonec se podařilo odjet 5 rozjížděk za slabšího větru. Závod byl zároveň i nominačním závodem pro ME 2020, o které by se chtěl ucházet náš závodník Jenda Valenta.
Závodu se zúčastnilo 78 lodí a naši závodníci se umístili: 23. Jenda Valenta, 40. Federico Falc, 48. Peťa Buchar, 53. Nina Paigerová, 56. Tonda Horký, 64. Max Valenta. Příští víkend nas čeká další pohárový závod na Nových Mlýnech, držte nam palce!!
Letní jachtařský tábor Nechranice
Letní jachtařský tábor Nechranice

Týden na letním táboře na Nechranicích utekl jako voda, vrátili jsme se bohatší o kupu zážitků a spoustu zkušeností. Užili jsme si všechny druhy počasí a z letního týdne vyždímali maximum! Přejeme krásný zbytek prázdnin malým i velkým jachtařům!

Jachtařská liga v Brně
Jachtařská liga v Brně

YC CERE reprezentovaly na 2. závodě České jachtařské ligy hned 4 týmy. Gratulujeme vítězné posádce z Brna! Počasí tentokrát více přálo koupačce než jachtingu nicméně se podařilo odjet alespoň 1 flight 14 rozjížděk. Sérii závodů ligy zakončíme v Praze v CERE. Těšíme se na všechny týmy.

Pozdravy z Nechra :)
Pozdravy z Nechra :)

Zdravíme z prvního jachtařského tábora dětí nad 12 let na Nechranicích! Užíváme si větrného i slunečného počasí s príma partou.

Vozíčkáři na Nechra
Vozíčkáři na Nechra

O uplynulém prodlouženém víkendu (23.-26.7.) jsme na Nechranicích pořádali již tradiční soustředění pro Sportovní klub vozíčkářů Praha, kterého se zúčastnilo 9 nadšených jachtařů. Přálo nám slunečné počasí se slabším větrem.
Děkujeme všem za krásných pár dní u vody a na vodě. Těšíme se na další! 🌊😊

Tábor s vodními sporty v Libni
Tábor s vodními sporty v Libni

DOCK Marina CLUB hlásíme ještě volná místa na příměstských táborech vodních sportů v druhé polovině srpna! Rádi vás uvidíme, podělíme se o naše zkušenosti a předáme radost!! :) #vprazeneninuda

Nechranice Woche 2020
Nechranice Woche 2020

O víkendu jsme v Kemp Nechranice pořádali závod Nechranický skluz pro lodní třídy Czech RS FevaRS 500 a Czech & Slovak RS Aero. Větru bylo pomálu, ale i tak se odjely 3 pěkné rozjížďky. Na závod navazuje týdenní soustředění RS Sailing CZE & SVK a Český svaz jachtingu pro více než 60 dětí z celé České republiky. Za krásné fotky děkujeme Petrovi Kaltounkovi.

Pražský točák v plném proudu
Pražský točák v plném proudu

Včerejší Točení? Jedním slovem PARÁDAAA!! Marek Filinger s Adéla Cvachová připravili 6 rozjížděk za stabilního severního větru. Díky Ondra Petřina za super fotky!

YC CERE na Jachtařské lize 2020
YC CERE na Jachtařské lize 2020

Zdravíme z Lipna z Jachtařské ligy na melgesu. Za CERE závodí 4 posádky. 👍 Náš dream team má za sebou již dvě rozjížďky, držte nám palce! 🤙

U vody bez nehody!
U vody bez nehody!

Projekt www.uvodybeznehody.cz pomáhá chránit naše nejbližší. Mrkněte na základní pravidla, jak se správně chovat u vody a jak to správně naučit naše děti! #uvodybeznehody

Spanilá jízda 2020
Spanilá jízda 2020

V pátek se uskutečnila opět po roce spanilá jízda. Letos se poprvé zúčastnily lodě z obou našich marin - Yacht Club CERE v Podolí i DOCK Marina CLUB v Libni

|<12345...13>|

Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
CLUB PARTNERS
VT Project Domansk� Yacht MixIt
�n�tick� pivovar Compotech
CLUB PATRON
Sailing Praha.eu M�MT
All Rights Reserved ©2020 Yacht Club CERE, created by: InGenius Webdesign