MPOS T293 CERE SAILING TEAM

 

YC Cere pořádá pravidelné jachtařské tréninky windsurfingu na Nechranicích. Škola jachtingu poskytuje svým žákům kvalitní zázemí a vybavení, které je zdarma k dispozici během tréninků. Základní tréninkový blok zahrnuje 1x trénink týdně.

Každá lekce jachtingu trvá 2,15 hodiny, během kterých si každý žák vyzkouší windsurfing na vlastní kůži.

Pro koho jsou tréninky?

Trénujeme děti a mládež od 12 do 18 let, začátečníky, pokročilé i závodníky. 

 

Kdy a kde se trénuje?

Jachtařský trénink kopíruje školní rok. Pokud počasí dovolí (zpravidla září, říjen, část listopadu, březen, duben, květen, červen) probíhají tréninky na vodě. Při slibné předpovědi vyrážíme klubovým autem na Nechranice. Zimní příprava probíhá v tělocvičně.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 15:45, kdy se mladí jachtaři schází v klubovém salonku, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení plachet a odjezd na vodu, kde se žáci věnují vlastnímu jachtingu. Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení prken. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků windsurf (trénujeme na Windsurfer LT a T293), vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, ideálně neopren.

 

Kolik to stojí?

Ceny jsou k dispozici ZDE.

 

Podzim+jaro - tréninky na vodě.

Zima - příprava v tělocvičně, pohybové hry.

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků a ukážeme Vám možnosti. Můžete si vyzkoušet trénink na nečisto, zcela nezávazně. Následně se rozhodnout, zda budete chtít pravidelně navštěvovat tréninky.

 

Jak se registrovat?

Pro registraci k tréninků využijte, prosím náš REGISTRAČNÍ PORTÁL.

 

Individuální trénink mimo Prahu?

Pro členy YC CERE je k dispozici možnost využít zázemí Kempu Nechranice pro individuální trénink s možností přespání v klubových ubytovacích kapacitách.

 


Yacht Club CERE


Podolské Nábřeží - přístav 1
147 00, Praha 4
Česká Republika

www.facebook.com/yccere
info@cere.cz
+420 605 815 688

IČO: 70104565
#SPOLUNAJEDNELODI
Domanský Soukup & Partners Compotech

Dolphin Consulting Yacht MPOSKA


fandí s námi

Mixit Marine Únětický pivovar
za podpory

Praha Národní sportovní agentura Český svaz jachtingu
All Rights Reserved © Yacht Club CERE, created by: InGenius Webdesign